Välkommen att kontakta Sustainable Business Hub

Post- och besöksadress: Sustainable Business Hub AB, Nordenskiöldsgatan 24, 211 19 Malmö.

Vi har arbetsplatser även på nedanstående platser. Kontakta oss innan besök då vi inte alltid är på plats.

Helsingborg: Familjen Helsingborg, Drottninggatan 7 A. Kontakta Bengt Malmberg
Vera Park: Hjorthögsvägen 1, Helsingborg. Kontakta Dusan Raicevic.
Stockholm: Holländargatan 17, Stockholm. Kontakta Michael Sillén.

  • Per Simonsson

    Per Simonsson

    VD Tfn: 0766-34 75 63 E-post: per.simonsson@sbhub.se

    Läs mer
  • Per Flink

    Per Flink

    Projektledare Tfn: 0766-34 75 12 E-post: per.flink@sbhub.se

    Läs mer
  • Bengt Malmberg

    Bengt Malmberg

    Affärsutvecklare Tfn: 070-619 63 13 E-post: bengt.malmberg@sbhub.se

    Läs mer
  • Heidi Olsson

    Heidi Olsson

    Kommunikationsansvarig Tfn: 070-622 01 08 E-post: heidi.olsson@sbhub.se

    Läs mer
  • Karin Olsson

    Karin Olsson

    Administration Tfn: 0766-34 75 62 E-post: karin.olsson@sbhub.se

    Läs mer
  • Lars Persson

    Lars Persson

    Affärsutvecklare Tfn: 073-334 76 31 E-post: lars.persson@sbhub.se

    Läs mer
  • Dusan Raicevic

    Dusan Raicevic

    Affärsutvecklare Vera Park Tfn: 073-358 73 33 E-post: dusan.raicevic@sbhub.se

    Läs mer
  • Michael Sillén

    Michael Sillén

    Projektledare Tfn: 070-327 86 72 E-post: michael.sillen@sbhub.se

    Läs mer
  • Michelle Snarberg

    Michelle Snarberg

    Projektledare Tfn: 0766-100 530 E-post: michelle.snarberg@sbhub.se

    Läs mer
  • Susanna Mårtensson

    Susanna Mårtensson

    Marknads- och Eventansvarig Tfn: 073-246 20 00 E-post: susanna.martensson@sbhub.se

    Läs mer
  • Helena Eriksson

    Helena Eriksson

    Projektkoordinator och kommunikationsansvarig Tfn: 072-356 80 00 E-post: helena.eriksson@sbhub.se

    Läs mer

Bli Medlem i Sustainable Business Hub

Vill du veta mer om Sustainable Business Hub? Är du intresserad av att bli medlem i vårt nätverk? Kontakta oss eller anmäl dig direkt.

Skicka en intresseanmälan här