Välkommen att kontakta oss!

På plats under sommaren:

v 29 - Ben, Linda och Pasi
v 30 - Ben och Linda
v 31 - Dusan, Lars, Linda och Pasi
v 32 - Alla utom Ben och Håkan
v 33 - Alla utom Ben

Det är vi som är team Sustainable Business Hub. Vi finns till för dig som medlem i nätverket och brinner för att länka samman utmaningar och lösningar. Allt för ett mer hållbart samhälle.

Ni hittar oss i Box 305 på våning 3 i Studio, Malmö. Vi har kontor även på nedanstående plats. Hälsa gärna på! Kontakta oss dock innan då vi ofta är på språng.

Post- och besöksadress: Sustainable Business Hub AB, Nordenskiöldsgatan 24, 211 19 Malmö.

Vera Park: Hjorthögsvägen 1, Helsingborg. Kontakta Dusan Raicevic.

  • Ben Jorgensen

    Ben Jorgensen

    Junior Projektledare Tfn: 073-852 8000 E-post: ben.jorgensen@sbhub.se

    Läs mer
  • Dusan Raicevic

    Dusan Raicevic

    Affärsutvecklare Vera Park Tfn: 076-634 64 84 E-post: dusan.raicevic@sbhub.se

    Läs mer
  • Håkan Rosqvist

    Håkan Rosqvist

    tf VD och processledare Tfn: 0734-38 74 55 E-post: hakan.rosqvist@sbhub.se

    Läs mer
  • Heidi Olsson

    Heidi Olsson

    Kommunikatör/Projektkoordinator Tfn: 070-622 01 08 E-post: heidi.olsson@sbhub.se

    Läs mer
  • Io Skogsmyr

    Io Skogsmyr

    Projektledare, Jämställd regional tillväxt Tfn: 072-966 30 00 E-mail: io.skogsmyr@sbhub.se

    Läs mer
  • Karin Olsson

    Karin Olsson

    Ekonom Tfn: 0766-34 75 62 E-post: karin.olsson@sbhub.se

    Läs mer
  • Lars Persson

    Lars Persson

    Projektkoordinator Tfn: 073-334 76 31 E-post: lars.persson@sbhub.se

    Läs mer
  • Linda Stafsing

    Linda Stafsing

    Projektkoordinator Tfn: 072-356 80 00 E-post: linda.stafsing@sbhub.se

    Läs mer
  • Linda-Marie Björkemar

    Linda-Marie Björkemar

    (föräldraledig) Projektledare

    Läs mer
  • Pasi Mettälä

    Pasi Mettälä

    Ekonom Tfn: 076-610 45 30 E-post: pasi.mettala@sbhub.se

    Läs mer
  • Per Flink

    Per Flink

    Projektledare Tfn: 0766-34 75 12 E-post: per.flink@sbhub.se

    Läs mer

Bli medlem i nätverket!

Vill ni bli en del av styrkan i nätverket Sustainable Business Hub? Ansök om medlemskap här!

Ja, vi vill bli medlemmar!