VÅRT TEAM

Andreas Ek

Ekonomiansvarig Tfn: 076-634 75 62

E-post: andreas.ek@sbhub.se

Ben Jorgensen

Projektledare Tfn: 073-852 8000

E-post: ben.jorgensen@sbhub.se

Cecilia Thapper

Projektledare Tfn: 073-334 76 33

E-post: cecilia.thapper@sbhub.se

Heidi Olsson

Kommunikatör/Projektkoordinator

Tfn: 070-622 01 08

E-post: heidi.olsson@sbhub.se

Håkan Rosqvist

VD Tfn: 0734-38 74 55

E-post: hakan.rosqvist@sbhub.se

Jenny Bengtsson

Projektledare Tfn: 076-610 05 30

E-post: jenny bengtsson@sbhub.se

Lars Persson

Affärsutvecklare Tfn: 073-334 76 31

E-post: lars.persson@sbhub.se

Linda-Marie Björkemar

Projektledare

E-post: linda-marie.bjorkemar@sbhub.se

Per Flink

Projektledare Tfn: 0766-34 75 12

E-post: per.flink@sbhub.se

Besök oss på Studio Malmö

Nordenskiöldsgatan 24

våning 3, rum 305

Malmö

Skicka post till

Sustainable Business Hub

Nordenskiöldsgatan 24

211 19 Malmö

  • Linkedin - svarta cirkeln
  • YouTube - svarta cirkeln
  • Twitter - svarta cirkeln

© 2019 SUSTAINABLE BUSINESS HUB ALL RIGHTS RESERVED